Naxçıvan Muxtar Respublikası Futbol Federasiyası

TƏQVİM

Naxçıvan Muxtar Respublikasında XVIII futbol Çempionatında start verilmişdir. XVIII futbol Çempionatının qalibi Naxçıvan Muxtar Respublikasını Bakı şəhərində keçiriləcək

“Region Kuboku” yarışının final mərhələsində təmsil edəcəkdir.

 

I turun nəticələri

 

17.IX Əlincə (Culfa) – Arpaçay (Şərur) 0:3

18.IX Kəngərli (Kəngərli) – Araz FK (Naxçıvan) 0:1

21.IX Dübəndi (Ordubad) – Universitet (NDU) 0:3

22.IX Batabat (Şahbuz) – Babək (Babək) 1:6

 

II turun nəticələri

 

25.IX Sədərək (Sədərək) – Kəngərli 0:3

26. IX Araz Fk – Əlincə 5:0

27.IX Babək – Dübəndi 3:0

 

II turdan sonra turnir cədvəlindəki vəziyyət

 

 

 

K o m a n d a

 

O

 

Q

 

H

 

M

 

T

 

X

Vərəqə

S

Q

1.

Arpaçay – Şərur

2

2

0

0

12:4

6

 

 

2.

Babək – Babək

2

2

0

0

9:1

6

 

 

3.

Araz FK – Naxçıvan

2

2

0

0

6:0

6

1

 

4.

Universitet - NDU

1

1

0

0

3:0

3

 

 

5.

Kəngərli- Kəngərli

2

1

0

1

3:1

3

1

 

6.

Sədərək – Sədərək

1

0

0

1

0:3

0

 

 

7.

Dübəndi – Ordubad

2

0

0

2

0:6

0

 

 

8.

Əlincə – Culfa

2

0

0

2

0:8

0

2

 

9.

Batabat –Şahbuz

2

 

 

 

5:15

0

 

 

 

 

 

Qeyd:                                                 II turun məhsuldar futbolçuları

 

O-Oyun                                               1. Əliyev İbrahim 5 top “Arpaçay”

Q- Qələbə                                            2. Əliyev Hüseyn 3 top “Arpaçay”

H-Heç-heçə                                         3. Əliyev Vüsal 3 top  “Araz FK”

M- Məğlubiyyət                                  4. Qurbanov Vüsal 3 top “Babək”

T- Top fərqi                                         5. Əfzəliddinzadə Nurlan 2 top “Arpaçay”

X- Xal                                                  6. Əhmədov Gündüz 2 top “Batabat”

S- Sarı vərəqə

Q- Qırmızı vərəqə

 

  

III turun nəticələri

 

01.X Əlincə – Sədərək 3:2

02.X Batabat – Araz FK 0:5

03.X Dübəndi – Arpaçay 0:4

04.X Universitet – Babək 1:1

 

III turdan sonra turnir cədvəli

 

 

 

K o m a n d a

 

O

 

Q

 

H

 

M

 

T

 

X

Vərəqə

S

Q

1.

Arpaçay

3

3

0

0

16:4

9

1

 

2.

Araz FK

3

3

0

0

11:0

9

1

 

3.

Babək

3

2

1

0

10:2

7

4

 

4.

Universitet

2

1

0

1

4:1

4

3

 

5.

Kəngərli

2

1

0

1

3:1

3

 

 

6.

Əlincə

3

1

0

2

3:10

3

3

 

7.

Sədərək

2

0

0

2

2:6

0

3

 

8.

Dübəndi

3

0

0

3

0:10

0

1

 

9.

Batabat

3

0

0

3

5:20

0

 

 

 

 

IV turdan sonra turnir cədvəli

 

 

 

 

 

K o m a n d a

 

O

 

Q

 

H

 

M

 

T

 

X

1.

Araz FK

4

4

0

0

14:4

12

2.

Arpaçay

4

3

1

0

17:5

10

3.

Babək

3

2

1

0

10:2

7

4.

Universitet

3

1

2

0

5:2

5

5.

Kəngərli

3

1

1

1

5:3

4

6.

Əlincə

4

1

1

2

5:12

4

7.

Sədərək

3

1

0

2

6:9

3

8.

Dübəndi

4

0

0

4

0:13

0

9.

Batabat

4

0

0

4

8:24

0

 

 

 

Kəngərli – Əlincə 2:2

 

Sədərək – Batabat 4:3

 

Araz FK - Dübəndi 3:0

 

Arpaçay – Universitet 1:1

 

Naxçıvan Muxtar Respublikası Futbol Federasiyasının 2018/19-cu il futbol mövsümü üçün T Ə Q V İ M İ

 

 

 

 

Naxçıvan Muxtar Respublikası Futbol Federasiyasının 2018/19-cu il futbol mövsümü üçün

T  Ə  Q  V  İ  M  İ

Naxçıvan Şəhəri 2018 XVII Naxçıvan Muxtar Respublikası Futbol Çempionatının

T  Ə  Q  V  İ  M  İ

Birinci dövrə

I tur

                17.09.2018     “Əlincə” (Culfa)             -     “Arpaçay” (Şərur)

                18.09.2018     “Kəngərli” (Kəngərli)     -     “Araz” FK (Naxçıvan)

                19.09.2018     “Batabat” (Şahbuz)         -     “Babək” (Babək)

                21.09.2018     “Dübəndi” (Ordubad)     -     “Universitet” (NDU)

II tur

               25.09.2018     “Sədərək” (Sədərək)        -     “Kəngərli” (Kəngərli)

               26.09.2018     “Araz” FK (Naxçıvan)     -     “Əlincə” (Culfa)

               27.09.2018     “Arpaçay” (Şərur)            -     “Batabat” (Şahbuz)

               28.09.2018     “Babək” (Babək)              -     “Dübəndi” (Ordubad)

III tur

               01.10.2018     “Əlincə” (Culfa)               -     “Sədərək” (Sədərək)

               02.10.2018     “Batabat” (Şahbuz)          -     “Araz” FK (Naxçıvan)

               03.10.2018     “Dübəndi” (Ordubad)      -     “Arpaçay” (Şərur)

               04.10.2018     “Universitet” (NDU)       -     “Babək” (Babək)

IV tur

                08.10.2018     “Kəngərli” (Kəngərli)     -     “Əlincə” (Culfa)

                09.10.2018     “Sədərək” (Sədərək)       -     “Batabat” (Şahbuz)

                10.10.2018     “Araz” FK (Naxçıvan)    -     “Dübəndi” (Ordubad)

                11.10.2018     “Arpaçay” (Şərur)           -     “Universitet” (NDU)

16.10.2018  -  21.10.2018

                                                          Ehtiyyat həftə

 

 

V tur

                22.10.2018     “Batabat” (Şahbuz)           -     “Kəngərli” (Kəngərli)

                23.10.2018     “Dübəndi” (Ordubad)       -     “Sədərək” (Sədərək)

                24.10.2018     “Universitet” (NDU)        -     “Araz” FK (Naxçıvan)

                25.10.2018     “Babək” (Babək)              -     “Arpaçay” (Şərur)

VI tur

               29.10.2018     “Əlincə” (Culfa)               -     “Batabat” (Şahbuz)

               30.10.2018     “Kəngərli” (Kəngərli)       -     “Dübəndi” (Ordubad)

               31.10.2018     “Sədərək” (Sədərək)         -     “Universitet” (NDU)

               01.11.2018     “Araz” FK (Naxçıvan)     -     “Babək” (Babək)

VII tur

               05.11.2018     “Dübəndi” (Ordubad)        -     “Əlincə” (Culfa)

               06.11.2018     “Universitet” (NDU)         -     “Kəngərli” (Kəngərli)

               07.11.2018     “Babək” (Babək)               -     “Sədərək” (Sədərək)

               08.11.2018     “Arpaçay” (Şərur)             -     “Araz” FK (Naxçıvan)

12.11.2018  -  18.11.2018

                                                           Ehtiyyat həftə

VIII tur

                20.11.2018     “Batabat” (Şahbuz)           -     “Dübəndi” (Ordubad)

                21.11.2018     “Əlincə” (Culfa)               -     “Universitet” (NDU)

                22.11.2018     “Kəngərli” (Kəngərli)       -     “Babək” (Babək)

                23.11.2018     “Sədərək” (Sədərək)         -     “Arpaçay” (Şərur)

IX tur

               26.11.2018     “Universitet” (NDU)        -     “Batabat” (Şahbuz)

               27.11.2018     “Babək” (Babək)              -     “Əlincə” (Culfa)

               28.11.2018     “Arpaçay” (Şərur)            -     “Kəngərli” (Kəngərli)

               29.11.2018     “Araz” FK (Naxçıvan)     -     “Sədərək” (Sədərək)

 

 


 

15.12.2018  -  25.12.2018

“Futzal”

Naxçıvan Muxtar Respublikası birinciliyi

İkinci dövrə

X tur

                25.02.2019     “Araz” FK (Naxçıvan)   -     “Kəngərli” (Kəngərli)

                26.02.2019     “Arpaçay” (Şərur)          -     “Əlincə” (Culfa)

                27.02.2019     “Babək” (Babək)            -     “Batabat” (Şahbuz)

                28.02.2019     “Universitet” (NDU)      -     “Dübəndi” (Ordubad)

XI tur

               04.03.2019     “Kəngərli” (Kəngərli)      -     “Sədərək” (Sədərək)

               05.03.2019     “Əlincə” (Culfa)               -     “Araz” FK (Naxçıvan)

               06.03.2019     “Batabat” (Şahbuz)           -     “Arpaçay” (Şərur)

               07.03.2019     “Dübəndi” (Ordubad)       -     “Babək” (Babək)

XII tur

               11.03.2019     “Sədərək” (Sədərək)          -     “Əlincə” (Culfa)

               12.03.2019     “Araz” FK (Naxçıvan)      -     “Batabat” (Şahbuz)

               13.03.2019     “Arpaçay” (Şərur)             -     “Dübəndi” (Ordubad)

               14.03.2019     “Babək” (Babək)               -     “Universitet” (NDU)

XIII tur

                17.03.2019     “Əlincə” (Culfa)              -     “Kəngərli” (Kəngərli)

                18.03.2019     “Batabat” (Şahbuz)          -     “Sədərək” (Sədərək)

                19.03.2019     “Dübəndi” (Ordubad)      -     “Araz” FK (Naxçıvan)

                20.03.2019     “Universitet” (NDU)       -     “Arpaçay” (Şərur)

XIV tur

                25.03.2019     “Kəngərli” (Kəngərli)      -     “Batabat” (Şahbuz)

                26.03.2019     “Sədərək” (Sədərək)        -     “Dübəndi” (Ordubad)

                27.03.2019     “Araz” FK (Naxçıvan)    -     “Universitet” (NDU)

                28.03.2019     “Arpaçay” (Şərur)           -     “Babək” (Babək)

01.04.2019  -  10.04.2019

“U-10; U-11; U-12; U-13; U-14” liqaları və

“Məktəbli kuboku yarışları”

XV tur

               15.04.2019     “Batabat” (Şahbuz)           -     “Əlincə” (Culfa)

               16.04.2019     “Dübəndi” (Ordubad)       -     “Kəngərli” (Kəngərli)

               17.04.2019     “Universitet” (NDU)        -     “Sədərək” (Sədərək)

               18.04.2019     “Babək” (Babək)              -     “Araz” FK (Naxçıvan)

XVI tur

               22.04.2019     “Əlincə” (Culfa)               -     “Dübəndi” (Ordubad)

               23.04.2019     “Kəngərli” (Kəngərli)       -     “Universitet” (NDU)

               24.04.2019     “Sədərək” (Sədərək)         -     “Babək” (Babək)

               25.04.2019     “Araz” FK (Naxçıvan)      -     “Arpaçay” (Şərur)

27.04.2019  -  07.05.2019

“Heydər Əliyev kuboku”

XVII tur

                13.05.2019     “Dübəndi” (Ordubad)       -     “Batabat” (Şahbuz)

                14.05.2019     “Universitet” (NDU)        -     “Əlincə” (Culfa)

                15.05.2019     “Babək” (Babək)              -     “Kəngərli” (Kəngərli)

                16.05.2019     “Arpaçay” (Şərur)            -     “Sədərək” (Sədərək)

XVIII tur

               20.05.2019     “Batabat” (Şahbuz)            -     “Universitet” (NDU)

               21.05.2019     “Əlincə” (Culfa)                -     “Babək” (Babək)

               22.05.2019     “Kəngərli” (Kəngərli)        -     “Arpaçay” (Şərur)

               23.05.2019     “Sədərək” (Sədərək)          -     “Araz” FK (Naxçıvan)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"HEYDƏR  ƏLİYEV" KUBOKU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

SƏDƏRƏK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KƏNGƏRLİ                                           28.04

 

 

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"03.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

CULFA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŞAHBUZ                                                29.04                              

 

 

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.05

"07.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                     

 

 

5

ORDUBAD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"27.04

 

 

 

 

 

 

 

6

UNİVERSİTET

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"01.05

 

 

 

 

 

 

7

BABƏK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"04.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

ARPACAY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

30.04

 

 

 

 

 

 

9

ARAZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“İdman insanları həm fiziki, həm də mənəvi cəhətdən yüksəldən bir vasitədir.”

                          Heydər Əliyev